بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی آگرو فود ۹۶

مقدمتان را در بیست وچهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی و کشاورزی آگروفود ۲۰۱۷ مورخ ۲ تا ۵ خرداد ماه سال ۹۶ واقع در سالن ۳۸ ب  نمایشگاه بین المللی تهران، پاوالیون کشور ایتالیا گرامی میداریم. جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۶۶۷۰۶۹۷۹ و ۶۶۷۰۶۶۴۰ تماس حاصل نمایید. بازرگانی آوازه […]ادامه »

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی آگرو فود خرداد ۹۵

مقدمتان را در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی و غذایی ماشین آلات و صنایع وابسته (آگرو فود) مورخ ۱۰ خرداد تا ۱۳ خرداد ماه سال ۹۵ گرامی میداریم. سالن ۳۸ نمایشگاه بین المللی تهران پاوالیون کشور ایتالیا. جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۶۶۷۰۶۹۷۹ و ۶۶۷۰۶۶۴۰ تماس […]ادامه »

رو نمایی از دستگاه بستنی ساز جدید کاتابریگا BIB 603

بازرگانی آوازه در راستای معرفی جدیدترین تکنولو‍‍ژیها و دستگاههای ارائه شده اقدام به معرفی و رونمائی از دستگاه جدید کاتابریگا ایتالیا با حضور نماینده آن شرکت نموده است. لازم به ذکر است از جمله ویژگیهای این دستگاه به طور مثال جابه جائی مخزن ها از بالای دستگاه به قسمت پائینی آن میباشد. جهت […]ادامه »

آسیاب قهوه تمام اتوماتیک با برند یوروکا

بازرگانی آوازه در جهت تکمیل محصولات خود اقدام به ورود آسیابهای قهوه اتوماتیک تحت برند یوروکای ایتالیا نموده است. این دستگاه به واسطه نمایشگر خود قابلیت تنظیم خروجی قهوه آسیاب شده را به راحتی در اختیار شما قرار میدهد …ادامه »

اضافه شدن دستگاه جدید اوگولینی به لیست محصولات آوازه

دستگاه جدید مایکرو ، محصولی جدید از شرکت اوگولینی ایتالیا است.  محصول بدست آمده از این دستگاه به نام کرم کافه شناخته شده است. دارای مخزنی به ظرفیت ۴ لیتر و مناسب جهت استفاده در کافه یا رستورانهای شیک به همراه ۴ طعم مختلف جهت سرو کردنادامه »

دومین دوره کلاسهای انجمن تخصصی قهوه اروپا در ایران

بازرگانی آوازه در قالب حامی دستگاههای اسپرسو و آسیاب قهوه و با هدف ارتقای دانش علمی و عملی علاقه مندان به صنعت قهوه با همراهی شرکت سمیر نماینده انحصاری انجمن تخصصی قهوه اروپا در ایران، اقدام به برگزاری دومین دوره کلاسهای تخصصی این انجمن نموده و از علاقه مندان جهت […]ادامه »

متاسفانه عده ای فرصت طلب و سودجو اقدام به واردات قاچاق برخی محصولات انحصاری این شرکت نموده و هنگام فروش از اعتبار بازرگانی آوازه در جهت ارائه خدمات پس از فروش خرج مینمایند. لازم به ذکر است که بازرگانی آوازه هیچ شعبه دیگری نداشته و تنها محصولاتی که از این […]ادامه »